Youtube Premium Özelliklerini Ücretsiz Elde Edin NewPipe

0 765

Youtube’u reklamsız ve bazı ek özelliklerle birlikte kullanabileceğiniz Youtube Premium özelliği ülkemizde de kullanılmaya başlandı. YouTube‘taki videoları reklamsız olarak kullanıcılara sunan YouTube Premium‘un Türkiye fiyatı aylık 16.99 TL olarak, YouTube Premium‘un 5 kişiye kadar kullanım imkanı sunulan Aile paketi üyeliği ise aylık 25.99 TL olarak belirlendi.

Youtube Premium özelliğinin ülkemize gelmesiyle birlikte Yotube reklamları bıktırıcı bir hale geldi. İstinasız her videoda üst üste reklamlar vererek video izleme keyfini düşüren Youtube, arkaplanda izleme gibi özelliklerini de sadece Premium kullanıcılara sunuyor.

Bu yazımızda bahsedeceğimiz NewPipe isimli cep telefonu uygulaması Youtube Premium özelliklerini ve daha fazlasını sizelere ücretsiz olarak sunuyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama açık kaynak kodlu olmasından dolayı herhangi bir güvenlik endişeside barındırmamaktadır.

Youtube Premium Özelliklere Sahip NewPipe Nedir?

YouTube’da video izlerken rahatsız edici reklamlar olmadan, zengin özelliklere sahip ve gizlilik dostu bir uygulama olan NewPipe ile şüpheli izinler olmadan orjinal Youtube deneyimi elde edebilirsiniz.

NewPipe Youtube Uygulamasının Özellikleri

Uygulama açık kaynak kodludur ve GitHub‘da kontrol edebilirsiniz.

Gizlilik

NewPipe uygulaması ile gizliliğinizi korunuyor. Tescilli Google API’ları yok. Sadece video ve kanal ayrıntılarını almak için gereken bilgileri gönderip hangi bilgileri sakladığımıza karar verin herşey telefonunuzda saklanır.

Pop-Up Oynatıcı

pop-up playerPop-up oynatıcı ile normalde Youtube’un sadece premium üyelerine sunduğu bu özelliği ile videolarınızı ufak bir pencere içinde izleyebiliyorsunuz.

Youtube Videolarını İndirin

youtube video indirİstediğiniz youtube videolarını kolayca indirebilir ve internetiniz olmasa da sonradan izleyebilirsiniz. Youtube videolarını ister video biçiminde isterse sadece ses olarak mp3 biçiminde indirebilirsiniz. Ayrıca indirme kalitesini de seçebilirsiniz.

Arkaplanda Çalışma

arkaplanda çalışma

NewPipe uygulaması yine Youtube’un sadece premium üyelerine sağladığı arka planda çalışma özelliğini sunuyor. Bu sayede youtube içindeki en sevdiğiniz müzikleri arka planda oynatabilirsiniz.

Abonelikler, Yer İmleri ve Yerel Oynatma Listeleri

Youtube aboneliğini programa girmeden istediğiniz kanala abone olarak yeni gelen videolardan haberdar olabilirsiniz. Yine sadece size özel oynatma listeleri ooluşturabilir ve beğendiğiniz videolara yer imi belirleyebilirsiniz. Youtube aboneliği olmadan bilgilerinizi internette diğerleriyle paylaşmadan bu özellikleri kullanabilirsiniz.

Newpipe uygulamasını Google Play Store’da bulamazsınız. bu uygulamayı ancak apk olarak indirip kurmalısınız. Uygulamayı kurmak için sitesinden hemen indirebilirsiniz. apk uygulamaların kurulması için Android telefonlarda “Bilinmeyen Kaynaklar” seçeneğini aktif hale getirmelisiniz. Daha sonra bu seçeneği tekrar pasif hale getirebilirsiniz.

 • YouTube API’sını ve Google Play Hizmetlerini kullanmaz.
 • Ücretsiz
 • Her şeyi bedavaya alıyorsun. Uygulama içi satın alma veya reklam yok

Youtube Vanced

youtube vanced premium özellikler

NewPipe uygulamasına benzer olarak Youtube Vanced isimli bir uygulama daha bulunmaktadır. Youtube vanced uygulaması ile de arka planda video oynatabillir, reklamsız youtube video izleme keyfşne erişebilirsiniz.

Youtube Vanced Özellikleri

 • Kullanmak için root gerekli değildir.
 • Resmi YouTube’u kaldırmanıza gerek yok, ikincil bir YouTube olarak yükleyebilirsiniz.
 • Chromecast’te çalışır.
 • Tamamen yeni reklam karartma yöntemi
 • Arka planda oynatmayı etkinleştirmek için basitleştirilmiş mod
 • Ayarlar üzerinden arka plan oynatmayı etkinleştirme / devre dışı bırakma
 • Daha iyi video kalitesi ve daha az bant genişliği kullanımı için VP9 Codec seçeneğini zorlayın (Ayarlar -> IYTBP Ayarları)
 • Maksimum Çözünürlük Sınırını Geçersiz Kıl (Ayarlar -> IYTBP Ayarları)
 • Tercih Edilen Video Kalitesi düğmesi (WiFi / Veri) (Ayarlar -> IYTBP Ayarları)
 • Videolardaki Bilgi Kartlarını Etkinleştirme / Devre Dışı Bırakma (Ayarlar -> IYTBP Ayarları)
 • Videolardaki Öneri Kartlarını Etkinleştirme / Devre Dışı Bırakma (Ayarlar -> IYTBP Ayarları)
 • Videolarda kanal markalama filigranını etkinleştirme / devre dışı bırakma (Ayarlar -> IYTBP Ayarları)
 • Tüm cihazlarda etkinleştirmek için yakınlaştırmayı sıkıştır
 • Moded microG yardımı ile Login & Casting tüm özelliklerle çalışır (harici cihazlarda garanti edilmeyen reklamlar yoktur)

Youtube Vanced uygulaması indirip kurmak için:

1. MicroG isimli uygulamayı indirip kurmalısınız Download and install MicroG
2. Google playstroe’dan SAI uygulamsını yüklemelisiniz: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.aefyr.sai
3. Youtube Vanced uygulamasının apk dosyasını telefonunuza indirip kurmalısınız.
Vanced uygulamasını da sitesinden indirebilir ve telefonunuzu root etmeden kurabilirsiniz.

Sitemizde daha önce youtube videolarını da indirebileceğiniz ve videolarını formatlarını değiştirebileceğiniz Format Factory yazılımını incelemiştik. Ayrıca youtube video hazırlamak için kullanabileceğiniz en iyi ekran kaydı alan programlar listesine de bakmanızı tavsiye ederiz.

Youtube premiuma para vermeden premium özelliklere elde edebileceğiniz bu programları denemenizi tavsiye ederim. Yorumlarda Newpipe uygulaması hakkındaki soru ve görüşlerinizi yazabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku