Udeler Udemy Kurs İndirici İle Udemy Kurslarınızı Bilgisayarınıza İndirin

0 2.161

Udeler Udemy kurs indirici programı bilgisayarınıza sahip olduğunuz Udemy Kurslarını indirebilmenizi sağlayan Windows, Mac ve Linux işletim sistemlerinde çalışabilen multi platform bir uygulama.

Udemy kurslarınızı mobil cihazlarda uygulamasından kayıt yapabilirken bilgisayarlarda web browserlar üzerinden kursları takip ettiğinmizde bilgisayarınıza kayıt imkanı vermemektedir. Udeler isimli bu uygulama tam olarak bu sorunu çözmek için var. Udemy’de satın aldığınızi hesabınızdaki tüm kursları bilgisayarınıza indirip internet olmadan izleyebilmenizi sağlar.

Ücretsiz Udemy kurs kuponlarını bulan Python programına buradan bakabilirsiniz.

Satın aldığınız veya ücretsiz kuponlar yarddımıyla elde  ettiğiniz kurslarınızı bazen arkadaşlarınızla paylaşmak isteyebilirsiniz. Udemy içinde herhangi bir kursunuzu paylaşabileceğiniz bir  ortam bulunmamaktadıır. Sahip olduğunuz kursları paylaşmak için Udemy hesabınızı vermek zorundasınız. Udeler isimli bu program sayesinde kursları indirip paylaşma imkanınız var.

udeler udemy kurs indirici

Udeler Udemy Kurs İndirici Programın Özellikleri:

  • Ulder ile kurs videolarının yanında videolara ait altyazıları da indirebiliyorsunuz.
  • İndireceğiniiz kursun kalitesini seçmenize imkan tanıyor. (360p, 720p,1080p vs.)
  • Aynı anda birden fazla kursu indirmenize izin verir.
  • Udemy kurslarını indireceğiniz klasörü seçebilirsiniz.
  • Kursları indirme esnasında duraklatma, durdurma, devam etme, indirmeyi iptal etme gibi işlemlere izin verir.
  • İndirmeyi başlatıp, durdurmaya izin verir.
  • Açık Kaynak kodlu –> https://github.com/FaisalUmair/udemy-downloader-gui

Udeler Udemy Kurs İndiricisini Kullanacaklar İçin Önemli Uyarılar

Bu yazılım Udemy kurslarını yalnızca kişisel kullanım için indirmenize yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Abone olduğunuz kursların içeriğini Udemy Kullanım Koşulları altında paylaşmak kesinlikle yasaktır. Udemy’deki her kurs telif hakkı ihlaline tabidir. Bu yazılım, Udemy’de bulunan ücretli herhangi bir kursu sihirli bir şekilde indirmez, kaydolduğunuz kursları indirmek için Udemy giriş kimlik bilgilerinizi sağlamanız gerekir. Udeler, Udemy tarafından kullanıcıya geri gönderilen video oynatıcının kaynağını kullanarak ders videolarını indirir uygun kimlik doğrulamasından sonra, aynısını manuel olarak da yapabilirsiniz. Birçok indirme yöneticisi, web sayfasındaki videoları indirmek için aynı yöntemi kullanır. Bu uygulama yalnızca bir kullanıcının bunu bir web tarayıcısında manuel olarak yapma işlemini otomatikleştirir.

İndirme:

Platform Arch Version Link
Windows x64 1.8.2 Download
Windows x86 1.8.2 Download
Mac x64 1.8.2 Download
Linux x86_x64 1.8.2 Download

 

Ücretsiz Udemy kurs kuponu bulan Python programının kodlarını paylaştığımız yazımız da ilginizi çekebilir.

Yorumlarınızı bekliyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku