FormatFactory Hepsi Bir Arada Video Dönüştürme Yazılımı

0 897

Arada videoları kesmek, video formatını farklı bir formata döndürmek, ekran kaydı almak gibi işler yapıyorsanız hepsi bir arada bütün bu işleri ve daha fazlasını yapabileceğiniz bir program tanıtıyoruz. FormatFactory onlarca işi tek başına yapan kullanımı kolay bir yazılım.

[lwptoc toggle=”0″]

FormatFactory Video Dönüştürme Programı

FormatFactory içinde birçok farklı özelliği barındıran bir yazılım. 80 mega baytlık görece küçük boyutlu bir yazılım olan FormatFactory hızlıca birçok video işlemini hızlıca yapabiliyorsunuz.

FormatFactory Video Düzenleme

Video Dönüştürme

Videoları farklı formatlara (MP4, 3GP, MPG, AVI, WMV, FLV, SWF gibi) dönüştürebilen multi fonksiyonel bir dönüştürücü olan FormatFactory bu işleminin yanında zarar görmüş video ve ses dosyalarını onarabiliyor, multimedya dosyalarının boyutlarını küçültebiliyor, iphone ve ipod formatlarına destek veriyor. Format factory aynı zamanda DVD ripleme işlemi de gerçekleştirebiliyor.

İnternetten Video İndirme

Youtube ve farklı video sitelerinden video indirme özelliği ile birçok siteden kolayca video indirebiliyorsunuz.

Ekran Kaydetme

Ekran kaydetme özelliği de mevcut program ile kolayca ekran kaydınızı yapabilirsiniz. Hatta OpenCV ile Video Renklerine ayırma yazımızdaki “gif” formatlı videoyu bu program ile hazırladık. Ekran kaydını program ile aldık, kaydettiğimiz videoyu  ve kolayca program içinden gif formatına dönüştürdük.

 

Pdf Belgelerini Dönüştürme

Bunların yanında pdf formatındaki dosyaları da birleştirme, word, excel veya text formatlarına dönüştürme, ePub, Mobi gibi formatlarda belgeler oluşturma gibi işlevleri de program içinde yer alıyor.

FormatFactory Belge Dönüştürücü

Video Editleme

Videoları birleştirme, kesme, kırpma, ses ve videoyu ayırma, videoya başka ses ekleme, videoya watermark (logo) ekleme, videodaki bir logoyu markayı silme, videonun belli bir bölümünü bulanık yapma gibi işlemleri basit ve hızlı bir şekilde yapabileceğiniz program onlarca farklı programla yapılan işlemleri tek bir çatı altında hallediyor.

Ses Kırpma Birleştirme

Ses birleştirme, ses formatını dönüştürme, sesleri mix etme işlerinde de FormatFactory programını kullanabilirsiniz.

formatfactory ses dönüştürme

Toplu Resim İşleme

Toplu resim formatını, ismini dönüştürme  gibi işlemleri de aynı program üzerinden yaparak ek programlara ihtiyaç duyulmaması da programın ek özelliklerinden.

Sonuç olarak video, ses ve resim dosyalarının formatlarını dönüştüren, ekran kaydı alabileceğiniz, video ve sesleri kesip birleştirebileceğiniz FormatFactory onlarca programın ayrı ayrı yaptığı tüm bu işlemleri tek bir uygulama ile hallediyor. Youtube videolarınıda indirebileceğiniz bu program ile uzun zaman başka programa ihtiyaç duymayacaksınız. Tüm bu işlemleri yapan programın bedava olması, reklam içermemesi, video dönüştürme, ekran kaydı alma gibi işlemlerde herhangi bir kısıtlama veya videolara watermark eklememesi de programın sitemizde sizlere önerdiğimiz yazılımlar arasında girmesinde en büyük etken oldu.

Sizlerde FormatFactory programı hakkındaki görüşlerinizi ve varsa nasıl yapılır sorularınızı  bizimle paylaşmayı unutmayın. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku