HAKKIMDA

JN7.net – Programlama İnternet ve Yaşama Dair İpuçları

Bir bilgisayar öğretmeninin kaleminden bilişim üzerine genel yazıların bulunduğu bir web blogu. İnternetten video indirme gibi tüm internet kullanıcılarının merak ettiği konulardan, C# ile Sqlite kullanımı gibi üst düzey programlama bilgilerine, ipuçlarına yer verilen konular arasında. WordPress temalarına, eklentilerine, ipuçlarına, web tasarımla ilgili ücretsiz HTML/CSS tasarımlara, ücretsiz fontlara, SEO konularında Online SEO araçları ile ilgilide yazılar bulunuyor.

Web tasarımı ve programcılığı yapanların, programlama üzerine kendini geliştirmek isteyenlerin ziyaret etmesinin tavsiye ettiğimiz bu kişisel web bloğunda başka hiçbir yerde ulaşamayacağınız ipuçlarına, hilelere ulaşabilirsiniz. Kendini geliştirmeye çalışanların ve yeni başlayanların yanı sıra programlama uzmanlarının ve profesyonellerinin de aradıklarını bulabileceklerini düşündüğümüz blogda bir çok farklı konuda yararlı bilgiler yer almakta. Hız testleri, veritabanı, seo, actionscript 3.0, programlama algoritmaları gibi birçok farklı konuda yazıların yer aldığı bu site yazarının öğretmenliğinin verdiği deneyimle en karışık konulardaki yazıları dahi herkesin anlayabileceği basitlik ve yalınlıkla olmasını sağlamış.
Benzersiz akıcı ve düzgün yazılmış yüzlerce bilgilendirici ve eğlendirici bu bloğun müdavimlerinden olacaksınız.

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır.

Anonim…

 

 

Site yöneticileriyle iletişime geçmek için alttaki formu doldurmanız yeterli. Veya hikomen [@] gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

[contact-form][contact-field label=”İsim” type=”name” required=”true” /][contact-field label=”E-posta” type=”email” required=”true” /][contact-field label=”İnternet sitesi” type=”url” /][contact-field label=”Mesaj” type=”textarea” /][/contact-form]

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku