Publisher Teması

2 879

Hızı ve kalitesi, onlarca eklentisiyle WordPress’in en çok beğenilen ve yüklenen temalarından biri olan Publisher temasını inceliyoruz. Sitemizde de kullanılmakta olan Publisher teması yüzlerce farklı özelliği, onlarca farklı temayı içinde barındıran bir altyapı diyebiliriz aslında. Ücretli bir tema olan bu temayı edindiğimizde içerisinde yer alan farklı şablondan birini seçebilir, kendi ara yüzünüzü oluşturabilirsiniz.

Satın aldığınız paket içinden 21 farklı eklenti çıkması ve bunların hepsinin tema ile tam uyumlu olması birçok işinizi çok kolaylaştıracaktır Örnek olarak altta gördüğünüz “Gözden Geçirme” kutusu “Better Reviews” isimli bir eklenti sayesinde kolayca oluşturulabiliyor. Ve bu eklenti tema paketinin içinde yer alıyor. Ayrıca temaya eklenti bile kurmadan yine bu yazının altında görebileceğiniz, Yazar kutusu, sosyal medya paylaşım bölümü, benzer yazılar kısmı gibi normalde eklentilerle yapılan birçok işi kendi başına hallediyor. Tüm bu özelliklerin temanın içinde bulunması temanın hızlı olmasını sağlıyor.

Normal olarak temanın Mobil için better AMP, reklam yerleşimi isterseniz de Better Ads isimli eklentileride mevcut.

Better Studio tarafından geliştiren Publisher Teması kesinlikle tavsiye ettiğim ve kullandığım bir tema. benzer ücretli temalarla karşılaştırması ve 58 farklı tema arayüzü kendi sitesinden görebilirsiniz.

2 Yorumlar
  1. Publisher Teması diyor

    Süper tema herkese öneririm

  2. Publisher temasının genişletilmiş lisansı sayesinde birden fazla sitede kullanılabiliyor. Bu özelliğe sahip başka bir wordpress haber teması yok sanırım. Bence en iyi WordPress Haber Teması Publisher

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku