MyThemeShop Corona Virüs Sebebiyle 36 Temasını Ücretsiz Sunmaya Başladı

1 658

Bünyesinde birçok tema ve eklenti barındıran MyThemeShop 36 premium yani ücretli temasını ömür boyu  güncelleme alacak biçimde corona virüsün teknoloji sektöründeki etkisi sebebiyle ücretsiz şekilde sunmaya başladı.

“Hepimizi (COVID-19) zihinsel, finansal ve fiziksel olarak etkileyen küresel salgının ışığında, üzerimize düşeni yapmak ve insanları nasıl yapacağımızı bildiğimiz şekilde desteklemek için topluma geri vermek istiyoruz. İnsanların çevrimiçi bir varlık oluşturmasına ve WordPress tarafından desteklenen web sitelerini başlatmasına yardımcı olun.” açıklamasıyla WordPress kullanıcılarına oldukça büyük bir müjde verdiler.

MyThemeShop Premium temalarında 36 tanesi artık ücretsiz olarak sunulacak. Ömür boyu güncellemeler dahil. Koşulsuz. Bu temaları almak için bir hesap oluşturmanız bile gerekmiyor, sadece indir’i tıklayın ve başlayın.

Ücretsiz Premium MythemeShop WordPress Temaları Listesi

Split Digitalis Spike
Nominal DayNight Bookshelf
Clock Cool Awake
Vogue HowTo SocialMe
BloggingBox Viral NewsToday
Magazine Entrepreneurship Report
NewsMag Emerald Style
Bridge Beauty Pureview
Flick Wildfire HotNews
Minimalia Saturation Chronology
Repose FrontPage Sensational
Pinstagram NewsTimes Simpleton

Bu premium temaları indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bunun yeni bir web sitesi oluşturmanıza veya mevcut web sitelerinizi “yükseltmenize” yardımcı olacağını umuyoruz.

Mytheme Shop Ücretsiz WordPress Temaları

Split WordPress Teması

MyThemeShop Corona Virüs Sebebiyle 36 Temasını Ücretsiz Sunmaya Başladı 1

 

Split, ana sayfada fonksiyonel bir çift kenar çubuğu ve çift yazı düzenine sahip inci gibi beyaz, minimal ve keskin bir WordPress temasıdır. Maksimum kullanıcı deneyimi, reklam geliri ve okunabilirliği için optimize edilmiş bir tasarımla Split blogunuzu bir üst seviyeye taşıyacak.

Nominal WordPress Teması

Nominal net, gri tonlamalı bir WordPress blog temasıdır. Tasarıma duyarlı, seçenekler paneli, özel kısa kodlar ve widget’lar da dahil olmak üzere her zamanki özelliklerle Nominal, blogunuzun web’in zirvesine yükselmesine yardımcı olmak için SEO ve hız için de optimize edilmiştir.

Clock WordPress Teması

MyThemeShop Corona Virüs Sebebiyle 36 Temasını Ücretsiz Sunmaya Başladı 2

Clock, geleneksel gazetecilik ve haber sitelerinden ilham alan bir dergi ve WooCommerce WordPress temasıdır. Harika bir kontrastla net tipografiye odaklanan Clock, içeriğinizin okunmasını kolaylaştırır ve okuyucularınızı memnun edecek etkileşimli özelliklerle birleştirir.

Vogue WordPress Teması

Vogue, içeriğinizi minimalist, temiz bir tasarım ve tonlarca şık özellikle vurgulamaya odaklanan şık ve zarif bir WordPress temasıdır. Duyarlı, tamamen özelleştirilebilir ve tamamen optimize edilmiş Vogue saf bir sınıftır.

BloggingBox WordPress Teması

 

MyThemeShop Corona Virüs Sebebiyle 36 Temasını Ücretsiz Sunmaya Başladı 3

Bloglama, çok sayıda içeriğe sahip blogcular için tasarlanmış ve oluşturulmuş tamamen duyarlı bir WordPress temasıdır. HTML5 ve CSS3 işaretleme ve özel widget’lar sayesinde blogunuzu oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı ve arama motorları ve reklamcılık için optimizasyonlar daha fazla trafik ve daha yüksek kazanç sağlayacak.

Magazine WordPress Teması

 

Magazine, görüntülenecek çok miktarda içeriğe sahip siteler için tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Gönderileri görüntülemek için birden fazla düzen, birden çok gönderi biçimi, zarif bir tasarım ve entegre sosyal paylaşım seçenekleriyle Magazine, içeriğinizi şık bir şekilde görüntüler.

NewMag WordPress Teması

 

MyThemeShop Corona Virüs Sebebiyle 36 Temasını Ücretsiz Sunmaya Başladı 4

NewsMag, çok sayıda içeriğe sahip siteler için oluşturulmuş üç sütunlu, duyarlı bir WordPress dergi temasıdır. Süslü bir kaydırıcı, çoklu yazı ekranı ve tüm MyThemeShop’un en iyi özellikleriyle dolu, NewsMag bir zorunluluktur.

Bridge WordPress Teması

 

Bridge, çok sayıda şık düzen, hızlı yükleme hızı, yüksek performans ve diğer premium özelliklerin yanı sıra optimize edilmiş reklam sistemi içeren zarif bir şekilde tasarlanmış WordPress temasıdır. Viral, sağlık, teknoloji, haber, blog, spor ve çok daha fazlasını içeren farklı nişlerde kullanıma uygundur.

Flick WordPress Teması

 

MyThemeShop Corona Virüs Sebebiyle 36 Temasını Ücretsiz Sunmaya Başladı 5

Flick, fotoğraflar, resimler, grafikler ve diğer medya gibi medya içeriğine sahip blogcular için mükemmel, temiz, medya odaklı bir WordPress temasıdır. Güzel ve temiz bir tasarımla tamamen duyarlıdır, bu nedenle odak her zaman içeriğinizde kalır ve bloglama potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olmak için kaygan fareyle üzerine gelme efektleri ve özellikleri vardır.

Minimalia WordPress Teması

 

Minimalia inanılmaz bir Duyarlı WordPress Temasıdır ve harika özelliklerin ve zarif görünümlerin mükemmel bir kombinasyonudur. Adından da anlaşılacağı gibi, bakmak güzel olsa da Minimal bir temadır, ancak odağı içerikten uzaklaştırmaz. Minimalia yararlı Yönetici Paneli Özellikleri bir sürü ile bir widget hazır tema.

Repose WordPress Teması

 

MyThemeShop Corona Virüs Sebebiyle 36 Temasını Ücretsiz Sunmaya Başladı 6

Repose, bloglar, işletmeler, haber portalları ve mağazalar için mükemmel olan esnek, çok formatlı bir WordPress temasıdır. Tamamen özelleştirilebilir bir renk şemasıyla Repose, WooCommerce’e hazırdır ve sitenizi hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmanıza yardımcı olmak için video yayın formatıyla yüklenir.

Pinstagram WordPress Teması

 

Pinstagram, birden çok gönderi boyutuna ve uzun gönderi listesine sahip ticari marka ızgara düzenini içeren Pinterest’ten ilham alan bir WordPress temasıdır. MyThemeShop güçlü işlevselliği ve optimizasyonları ile Pinterest’in büyüsünü yakalayın ve kullanıcıların tanıdığı bir düzen ile sayfa görüntülemelerinizi en üst düzeye çıkarın.

Digitalis WordPress Teması

 

MyThemeShop Corona Virüs Sebebiyle 36 Temasını Ücretsiz Sunmaya Başladı 7

Digitalis, temiz ve renkli bir tasarıma ve çok sayıda kontrasta sahip çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Blog, dergi ve WooCommerce işlevselliğiyle Digitalis, herhangi bir alanda başarılı bir site oluşturmaya yardımcı olacak özelliklere sahiptir. Özel simgeler, kısa kodlar ve çok daha fazlasını içerir.

DayNight WordPress Teması

 

DayNight, kişisel bir blog, dergi tarzı bir tema veya bir şirket blogu olarak işlev görebilen şık, kontrastlı bir WordPress temasıdır. Ana sayfada birden çok yayın ekranı, kısa kodlar, MyThemeShop seçenekler paneli ve yolun her adımına yardımcı olacak birinci sınıf MyThemeShop desteği de dahil olmak üzere tamamen duyarlı.

Cool WordPress Teması

 

MyThemeShop Corona Virüs Sebebiyle 36 Temasını Ücretsiz Sunmaya Başladı 8

Cool, göz alıcı bir tasarıma sahip modern, duyarlı bir WordPress temasıdır. Tonlarca seçenek ve tamamen özelleştirilebilir. Bu tema ziyaretçileri etkileyecek ve para kazanma için mükemmeldir. Etkili ve şık web sitesi oluşturmak için tak ve çalıştır çözümü.

Howto WordPress Teması

 

Nasıl yapıldığını size nasıl göstereceğim! Bu profesyonel düzeyde WordPress teması, içerik ağır blogları için mükemmeldir ve düzeni, gezinmesi, duyarlı tasarımı ve okunabilirliği optimizasyonu sayesinde inanılmaz bir okuma deneyimi sağlar. Güçlü özelliklerden, tam müşteri desteğinden ve düzenli güncellemelerden de yararlanın.

Viral WordPress Teması

 

MyThemeShop Corona Virüs Sebebiyle 36 Temasını Ücretsiz Sunmaya Başladı 9

Viral tema, trend ve viral sitelerin nasıl oluşturulduğunu yeniden tanımlayan güzel ve şık bir şekilde tasarlanmış sosyal viral temadır! Birden fazla niş üzerindeki çok çeşitli popüler siteler için uygundur. Şaşırtıcı düzenler, güzel atlıkarınca ve galeriler, keskin tipografi,
güçlü özelleştirme seçenekleri, inanılmaz bir viral site oluşturmayı çok kolaylaştırır!

Entrepreneurship Wordpress Teması

 

Girişimcilik, sitenizi büyütmenize yardımcı olacak çoklu düzen ve özelliklere, çeşitli sayfa şablonlarına ve özelliklere sahip bir WordPress dergi temasıdır. Sosyal medya entegrasyonu, hız ve arama optimizasyonu ve mega menü desteği, herhangi bir kontrol veya ayrıntıdan ödün vermeden büyük bir blog oluşturmanıza olanak tanır.

Emerald WordPress Teması

 

MyThemeShop Corona Virüs Sebebiyle 36 Temasını Ücretsiz Sunmaya Başladı 10

Emerald, tamamen duyarlı bir tasarım, en son HTML5 ve CSS3 işaretlemesi, widget’ların tam bir tamamlayıcısı ve entegre bir seçenekler paneli içeren parlak ve ferahlatıcı bir dergi WordPress temasıdır. Bloglarını tam potansiyeliyle büyütmek isteyen blogcular için tasarlanan Emerald, SEO, sosyal medya ve reklam optimizasyonunu içerir.

Beauty WordPress Teması

 

Güzellik teması benzersiz özelliklerin, estetik açıdan hoş tasarımın, SEO dostu düzenin ve güzel stil öğelerinin mükemmel bir karışımını sunar. Mükemmel bir güzellik, stil ve moda web sitesi için ihtiyacınız olan tek temadır.

Wildfire WordPress Teması

 

MyThemeShop Corona Virüs Sebebiyle 36 Temasını Ücretsiz Sunmaya Başladı 11

Wildfire, bol miktarda beyaz alan ve temiz, net ve şık bir minimal tasarıma sahip geleneksel bir WordPress dergi temasıdır. Bir renk ipucu, geleneksel bir düzen ve tam yanıt verme özelliğiyle Wildfire, blogunuzun başarılı olmasına yardımcı olmak için optimize edilmiştir.

Saturation WordPress Teması

 

Doygunluk, blogunuzu başarılı kılmak için geliştirilmiş özellikler getiren geleneksel bir blog gibi yapılandırılmış parlak ve keskin bir WordPress temasıdır. Yeni Google Plus rozet widget’ımız, arama, hız ve reklam optimizasyonumuz ve çok daha fazlasını içeren Saturation, sahip olunması gereken bir temadır.

Frontpage WordPress Teması

 

MyThemeShop Corona Virüs Sebebiyle 36 Temasını Ücretsiz Sunmaya Başladı 12

FrontPage, mağaza, dergi, blog veya statik web sitesi olarak işlev görebilen Woocommerce’ye hazır, tamamen duyarlı bir WordPress temasıdır. Ancak Frontpage’i kalabalığın dışında tutan şey esnekliktir, 6 farklı ana sayfa düzeni ve 3 farklı tek yazı düzeniyle birlikte gelir.

NewsTimes WordPress Teması

 

NewsTimes mükemmel, çekici tasarlanmış ve son derece duyarlı bir WordPress temasıdır. Elle yazılmış HTML5 ve CSS3’e sahip NewsTimes inanılmaz derecede hızlı yükleniyor ve daha üst sıralarda yer almanıza yardımcı olacak SEO optimizasyonlarına sahip. Ayrıca yararlı incelemeler yazmak için yerleşik bir inceleme sistemi içerir.

Spike WordPress Teması

 

MyThemeShop Corona Virüs Sebebiyle 36 Temasını Ücretsiz Sunmaya Başladı 13

Spike, parlak ve renkli bir WordPress blog temasıdır. Spike, şık bir yazı kaydırıcısı, tüm widget’larımız ve kısa kodlarımız ve en iyi optimizasyonlarımızla doludur. Spike tamamen uyumludur ve en yeni HTML5 ve CSS3 teknikleriyle kodlanmıştır.

BookShelf WordPress Teması

 

Kitaplık, dergiler, şirketler ve bireysel bloglar için ideal çok amaçlı bir WordPress blog temasıdır. Harika bir trend kategorisi özelliği ve güzel bir tasarıma sahip olan Bookshelf, sitenizi yükseltir.

Awake WordPress Teması

 

MyThemeShop Corona Virüs Sebebiyle 36 Temasını Ücretsiz Sunmaya Başladı 14

Awake, bir renk sıçraması, keskin ve şık bir tasarım ve çift sütun düzeni içeren modern, metro tarzı bir WordPress temasıdır. Hız, SEO, okunabilirlik, reklam ve sayfa görünümleri için tam optimizasyonlarla Awake, her zamanki MyThemeShop özelliklerini de getiriyor.

socialMe Wordpress Teması

 

socialMe, sosyal medya ağırlıklı içerik oluşturmak için mükemmel olan hafif ve modern görünümlü bir WordPress Temasıdır. Güçlü özellikleriyle, ziyaretçileri çekmek ve güçlü bir topluluk oluşturmak için idealdir.

NewsToday WordPress Teması

 

MyThemeShop Corona Virüs Sebebiyle 36 Temasını Ücretsiz Sunmaya Başladı 15

NewsToday, çarpıcı ana sayfa düzenleri ve önceden tanımlanmış demolar ile birlikte gelen çok amaçlı zarif bir dergi WordPress temasıdır. En iyi kullanıcı deneyimini sunmak için hız ve performans için son derece optimize edilmiştir. Son dakika haberleri, gazeteler, politika, spor, oyun, teknoloji, seyahat ve çok daha fazlasını içeren çok sayıda niş için idealdir.

Report WordPress Teması

 

Report, navigasyon ve kategoriler için net renklere sahip çift sütunlu, modaya uygun bir haber düzenini içeren WordPress teması, tüm cihazlarda ve tarayıcı boyutlarında ve her zamanki dahil olan MyThemeShop widget’ları, kısa kodları ve desteğinde çalışır.

Style WordPress Teması

 

MyThemeShop Corona Virüs Sebebiyle 36 Temasını Ücretsiz Sunmaya Başladı 16

Style, dergi blogları ve medya içeriği olan blogcular için mükemmel bir seçim olan parlak ve davetkar bir WordPress temasıdır. Duyarlı ve MyThemeShop’un tüm widget, optimizasyon ve kısa kod cephanesi ile dolu olan Style size daha fazla ziyaretçi, daha fazla gelir ve daha iyi bir blog deneyimi yaşatacak.

PureView WordPress Teması

 

Pureview, minimalist bir stile, bir renk sıçramasına ve ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahip hafif, esnek ve güçlü bir WordPress temasıdır. Tamamen özelleştirilebilir, tamamen duyarlı ve arama, reklamcılık ve okuyucular için optimize edilmiş, Pureview’ı bugün alın!

HotNews WordPress Teması

 

MyThemeShop Corona Virüs Sebebiyle 36 Temasını Ücretsiz Sunmaya Başladı 17

HotNews moda, haber dergisi ve son dakika haber tarzı WordPress blog temasıdır. Kaydırıcı, çok sayıda yayın widget’ı, okunabilirliği artırmak için renk dokunuşu ve kontrast bolluğu ile HotNews, metin içeriği, medya içeriği ve hangi ana sayfa yayınlarının görüntüleneceği üzerinde tam kontrol sahibi olmak isteyen blogcular için mükemmeldir.

Chronology WordPress Teması

 

Chronology, yazılarınızı bir duvara eklediğiniz, özelleştirilebilir ve çekici bir tasarıma ve tonlarca harika özelliğe sahip zaman çizelgesi tarzı bir WordPress temasıdır. Woocommerce desteği, SEO ve Adsense optimizasyonları ve premium desteği ile Chronology, herhangi bir blog için olmazsa olmaz bir temadır.

Sensational WordPress Teması

 

MyThemeShop Corona Virüs Sebebiyle 36 Temasını Ücretsiz Sunmaya Başladı 18

Sensational, blogunuzun mükemmelliğini sonuna kadar ortaya çıkarır. Ortalama görünümlü web sitenizi mutlak bir afete dönüştürecektir. İçeriğinizi sergilemek için mükemmel bir uyum sağlamak için farklı Renk Seçenekleri ve düzen stilleri ile oynayabilirsiniz. İnanılmaz gezinme efektleri veya geçiş slaytları olsun,
İhtiyacınız olan her şeyi, inanılmaz bir fiyata bulacaksınız.

Simpleton WordPress Teması

 

Simpleton süper temiz, hafif ve minimalist bir WordPress temasıdır. Esneklik göz önünde bulundurularak oluşturulan Simpleton, bağımsız bir temadır ancak daha yoğun temaların oluşturulması için bir çerçeve olarak da çalışabilir. Tamamen duyarlı ve tüm MyThemeShop özelliklerini beraberinde getiriyor.

Sizin en beğendiğiniz wordpress teması hangisi? Yorumlarını bizden esirgemeyin.

1 yorum
  1. Testci diyor

    modası geçmiş eski temalar korona virüsü bahane etmişler kimsenin satın almayacağından ücretsiz yapmıştır değil para vermek bunları ücretsiz bile kullanmam şahsen

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku