Canva Öğretmenler İçin Tüm Pro Özellikleri Kullanıma Açtı

0 1.011

Canva öğretmenler için tüm Pro özellikleri kullanıma açtı. Canva ücretsiz olarak kullanabileceğiniz web tabanlı tasarım yapmanızı sağlayan bir uygulamadır. Canva; infografik, poster, sosyal medya gönderileri, sunum, davetiye, kart ve reklam gönderileri gibi daha birçok şeyi profesyonelce bir şekilde hazırlamanıza yardımcı olmaktadır. Canva uygulamasında bulunan onlarca hazır tema sayesinde istediğiniz tasarımları oluşturabilirsiniz.

Tüm özelliklerini kullanmak için paralı üyelik almanız gereken Canva uygulmasi ücretsiz sürümü ile bir çok farklı tasarım yapmanızı sağlar. https://support.canva.com/account-basics/canva-for-education/apply-canva-for-education/ adresinden formu doldurarak öğretmen olduğunuzu kanıtlayıp tüm görsel tasarımlarınızda Canva’yı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Canva’nın Eğitim programına başvur

Yeni nesil yaratıcı düşünürleri ve dünya değiştiricileri güçlendirmeye inanıyoruz. Bunu yapmak için, tüm dünyadaki okulların öğrenmeyi daha ilgi çekici ve ilham verici bir deneyim haline getirmesine yardımcı olmaya çalışıyoruz. Birlikte bir fark yaratalım. Ücretsiz Canva for Education aboneliğiniz için başvurun.

Canva for Education nedir ve kim yeterlidir?

Bize öğreten ve besleyen tüm okulları geri vermenin bir yolu olarak Canva Pro’ya erişim, ayrıca dünya çapında öğretmenlere ve öğrencilere ücretsiz olarak sınıf için bir grup eklenti sunar. Öğretim sertifikaları ve bir okulda istihdam ettiklerinin kanıtı olan uygun öğretmenler, sınıfları için ücretsiz Canva for Education erişimine sahip olurlar.

Başvuru süreci

  1. Uygun olup olmadığınızı kontrol edin. Canva for Education programına katılmaya hak kazanıp kazanmadığınızı görmek için uygunluk gereksinimlerini okuyun .
  2. Başvuru formunu gönderin. Aşağıdaki başvuru formunu doldurup gerekli tüm bilgileri ve uygunluğunuzu doğrulayan gerekli belgeleri doldurun.
  3. Geri bildirim için bekleyin. Ekip başvuruyu inceler ve formda verdiğiniz e-posta adresi aracılığıyla başvurunuzun durumu hakkında güncellemeler gönderir.
  4. Canva for Education’ın keyfini çıkarın, ücretsiz! Uygun öğretmenler onaylanır ve Canva Pro özelliklerini ücretsiz olarak kullanmanızı sağlayacak Canva for Education statüsü verilir.

Canva for Education başvurunuz

Canva for Education hesabına başvurmak için okul e-posta adresinizi kullanarak mevcut bir Canva hesabınızın olması gerekir.

Teknoloji haberleri ve daha fazlası için sitemizi takip edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku