Packt Publishing’den Onlarca Kitabı Ücretsiz İndirebilirsiniz

0 2.023

Packt Publishing bilgisayar bilimi, Python programlama, veri analizi, yapay zeka gibi birçok alandaki onlarca kitabını ücretsiz yayınladı. Normalde her gün bir e-kitabını ücretsiz yayınlayan Packt yayıncılık, bu sefer onlarca kitabı ücretsiz olarak dağıtıyor. Kitapları üye olduktan sonra pdf, epub veya Mobi formatında indirebilirsiniz.

Daha öncede Corona virüsü sebebiyle Springer yayıncılık 50 bilgisayar bilimi kitabını ücretsiz olarak indirilmeye sunmuştu. Linke tıklayarak konuya gidebilirsiniz.

Packt Publishing

2004 yılında Birmingham, İngiltere’de kurulan Packt’ın misyonu, bilişim profesyonellerine etkili öğrenme ve bilgi hizmetleri sunarak dünyanın yazılımları yeni şekillerde kullanmasına yardımcı olmaktır.

Bu vizyon doğrultusunda, şimdiye kadar 6.500’den fazla kitap ve video yayınladık,
BT profesyonellerine, ister yeni ortaya çıkan bir teknolojide özel bir öğrenim olsun, ister daha köklü araçlarda anahtar becerileri optimize edin, işi yapmak için ihtiyaç duydukları eyleme dönüştürülebilir bilgi sağlamak.

Misyonumuzun bir parçası olarak, Açık Kaynak Proje Telif planımızla 1.000.000 doların üzerinde ödül verdik,
sayısız projenin yol boyunca ev ismi olmasına yardım etmek.

Programlama ve Geliştirme konusunda güncel kalın

Profesyonel geliştiriciler için, Python ad Go gibi isteğe bağlı dilleri öğrenmenize yardımcı olacak bir başlık listesi hazırladık. Ayrıca, Kubernetes ve Docker ile uygulamalarınız ve mikro hizmetleriniz için sürekli teslimat ile ilgili becerileri öğrenmenize yardımcı olmak için el ile seçtik. Bu liste, mevcut uygulamalarınızı ve altyapılarınızı yeni kullanılabilir en iyi teknolojilerden yararlanmak için dönüştürmenize yardımcı olacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Yönetici ve Ağ İletişimi Alanındaki Gelişmeler

Yöneticiler, güvenlik uzmanları ve mühendisler için, siber güvenlik ve etik hack’teki ilerlemelerin kanama noktasında kalmanıza yardımcı olacak bir başlık listesi seçtik. Ayrıca DevOps, sürekli teslimat, entegrasyon araçları ve en iyi uygulamalarla sizi hızlandıracak birkaç başlık seçtik. Bu liste, sistemlerinizi güvenli, verimli tutmanıza ve teknolojilerdeki en son gelişmelerden haberdar olmanıza yardımcı olacaktır.

 

Veri Biliminde Son Gelişmeler

Veri profesyonelleri, bilim adamları ve mühendisler için, yapay zekadaki ilerlemelerin kanama noktasında kalmanıza yardımcı olmak için en çok satan makine öğrenimi ve derin öğrenme başlıklarımızdan bir dizi seçtik. Ayrıca Power BI ve Tableau’da zengin, sofistike raporlar oluşturma becerilerini öğretmenize yardımcı olacak başlıkları da seçtik. Dünya, ML ile her şeyi otomatikleştirmeye yaklaştığında, şimdi geride kalmamanız için gereken becerilere sahip olduğunuzdan emin olmanın tam zamanı.

 

 

 

 

 

Yeni Packt ücretsiz e-Kitap serisi

Ücretsiz Atölye Erişimi

Ayrıca 20 Mayıs 2020 tarihine kadar Packt kullanıcılarına 1 yıllık interaktif üyelikleri de ücretsiz hale getirilmiş. Adım adım talimatlar, uzman ekran görüntüleri ve isteğe bağlı değerlendirmelerle dolu bir Packt atölyesi, yüz yüze teknik eğitim için mükemmel bir alternatiftir.

Atölyelere kayıt olmak için adres : https://courses.packtpub.com/

  • Öncelikle, bir Packt kullanıcı hesabında oturum açmanız (veya kaydetmeniz) gerekir. Endişelenme, tamamen ücretsiz!
  • Giriş yaptıktan sonra, aşağıdaki katalogdan bir atölye seçin ve sepetinize ekleyin.
  • Ödeme işlemini tamamlayın ve ücretsiz olarak kaydolun, ödeme ayrıntıları gerekmez
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku