Adobe Fireworks Dersleri – Fireworks’te Hizalama Paneli Nasıl Kullanılır?

0 861

Adobe Fireworks Dersleri – Fireworks’te hizalama paneli ne işe yarar ve nasıl kullanılır?
Meslek lisesi bilişim teknolojileri bölümünde Grafik Animasyon dersinde öğrencilerimiz tarafından hazırlanan Fireworks dersleri kapsamında Firefox’te hizalama panelinin ne işe yaradığını ve nasıl kullanıldığını öğreneceğiz.

 

 Fireworks’te Hizalama Paneli Nasıl Kullanılır?

Adobe Fireworks Dersleri kapsamında Fireworks ile hizalama panelinin nasıl kullanıldığını öğrendiğimiz bu videoyu sizlerle paylaşıyoruz. Grafik Animasyon dersinde öğrencilerimiz tarafından hazırlanan Bu videoda öğrencimiz Fireworks’te sıklıkla kullanılan hizalama panelini anlatıyor.

2005 yılında Adobe tarafından satın alınan Adobe Fireworks ya da eski ismiyle Macromedia Fireworks, bitmap ve vektörel grafik editörü programıdır. Bu programı kullanarak vektörel grafikler oluşturabilir bunları HTML olarak dışarı aktarabilirsiniz.

Tüm Adobe Fireworks Derslerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Jn7.net sitemizde bunun gibi farklı ve yararlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sitemizi ziyaret etmeyi, videomuzu beğenmeyi ve yorum yazmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı beğendiyeseniz yeni yazılarımızdan haberdar olmak için Facebook sayfamızıda beğenebilirsiniz. Sevgilerle.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku