Adobe Fireworks Dersleri – Yazıyı Yola Ekleme İşlemi Nasıl Yapılır?

0 819
Adobe Fireworks Dersleri – Fireworks’teYazıyı yola ekleme nasıl yapılır?
Grafik Animasyon dersinde öğrencilerimiz tarafından hazırlanan Fireworks dersleri kapsamında Firefox’te yazıyı yola ekleyerek çember şeklinde yazılar yazmayı öğreneceğiz.

 

 Fireworks’te Yazıyı Yola Ekleme Nasıl Yapılır?

Adobe Fireworks Dersleri kapsamında Fireworks ile yazıyı yola eklemeyi öğrendiğimiz bu videoyu sizlerle paylaşıyoruz. Grafik Animasyon dersinde öğrencilerimiz tarafından hazırlanan Bu videoda öğrencimiz Fireworks ile yazıyı yola ekleyerek daire şeklinde yazı yazmayı anlatıyor.

2005 yılında Adobe tarafından satın alınan Adobe Fireworks ya da eski ismiyle Macromedia Fireworks, bitmap ve vektörel grafik editörü programıdır. Bu programı kullanarak vektörel grafikler oluşturabilir bunları HTML olarak dışarı aktarabilirsiniz.

Tüm Adobe Fireworks Derslerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Jn7.net sitemizde bunun gibi farklı ve yararlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sitemizi ziyaret etmeyi, videomuzu beğenmeyi ve yorum yazmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı beğendiyeseniz yeni yazılarımızdan haberdar olmak için Facebook sayfamızıda beğenebilirsiniz. Sevgilerle.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku