250+ Makine Öğrenmesi ve Derin Öğrenme Kaynakları (Eğitim Yazılımı ve Ders Videoları)

0 525

İster Makine Öğrenimi ister Derin Öğrenme ile başlıyor olun, ya da belirli bir çalışma alanına bakan bir Veri Bilimcisi olun, kaynak toplamak bir zordur.  Makine öğrenmesi her ne kadar daha önceki yazımızda da bahsettiğimiz gibi tarayıcınız üzerinden kolayca yapılabilse de gerçek projeler ve tam zamanlı iş için daha fazla bilgiye ve kaynağa erişim her zaman önemlidir. Tüm kaynaklar parmaklarınızın ucunda olsaydı harika olmaz mıydı?

TechGeek sitesi Makine Öğrenmesi ve Derin Öğrenme ile ilgili 250’den fazla kurs ve ders videosu listesi oluşturmuş. Bununla birlikte, GitHub’da oluşturulan bu liste aranabilir değildi. Githup üzerinde oluşturulan bu listelerde tam aradığınız malzemeyi bulmak göz korkutucu bir iştir. Bu verileri tekrar toplayan site ve bir Tableau gösterge tablosu oluşturdum. Tableau online olarak çalışan Excell benzeri bir uygulamadır. bu uygulama sayesinde verilerinizi saklayabilir ve bunları görselleştirebilirsiniz. Daha önce anlattığım animasyonlu çubuk grafikleri bu uygulama üzerinden de yapabilirsiniz.

Makine öğrenmesi ille ilgili kaynakların bulunduğu liste biri ders yazılımı için, diğeri ders videoları için olmak üzere 2 sekme içerir. Hazırlanan bu tablo sayesinde filtreleri kullanarak tam aradığınız malzemeyi arayabilirsiniz, yanındaki köprüyü tıklayıp ve okumaya devam edebilirsiniz! burada yer alan ders ve videoların hepsi İngilizce.

Gösterge tablosunu burada bulabilirsiniz . Makine öğrenmesi, doğal dil işleme gibi konular ilginizi çekiyorsa sitemizde buna benzer bir çok yazı bulabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku