JN7.net

Xin WordPress Magazin Haber Teması

Xin WordPress Magazin Haber  Teması

Xin WordPress Magazin Haber Teması


Xin WordPress Magazin Haber teması rengarenk görünümlü bir tema. Daha önce yazdığım FourKnot WordPress Magazin Haber Teması gibi magazin haber teması. Her kategori için farklı renk belirleyebiliyorsunuz. Yönetim panelinden kolayca ana sayfa görünümünü değiştirebiliyorsunuz. Belirlediğiniz ana kategorilerin renklerini yine tema ayar sayfasından yapabiliyorsunuz. Magazin, haber sitelerindde, moda sitelerinde kadım sitelerinde ve daha birçok faklı konudaki sitede kullanılabilir.

Not: Eğer tema kurulum ve ayarlarını yapmada sıkıntı yaşarsanız buraya yorum yazın size elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Daha Fazla Bilgi /INDIR         DEMO

Bir önceki yazımız olan En iyi 30 Facebook Zaman Tüneli Kapak Resmi başlıklı makalemizde facebook, facebook kapak resimleri ve facebook zaman tüneli hakkında bilgiler verilmektedir.

2 comments

  1. […] Xin WordPress Magazin Haber teması rengarenk görünümlü bir tema. Daha önce yazdığım FourKnot WordPress Magazin Haber Teması gibi magazin haber teması. Her kategori için farklı renk belirleyebiliyorsunuz. Yönetim panelinden kolayca ana sayfa… Xin WordPress Magazin Haber Teması […]

  2. 05 Ağustos 2013, 10:17

    güzell tema hocam elinize sağlık

Leave reply

Back to Top