JN7.net

Türkçe Makale Değiştiricisi – Article Spinner

İngilizce metinlerde çok başarılı olarak çalışan makale değiştirme – makale spinner uygulamaları türkçe sözkonusu olunca ne yazık ki aynı başarıyı gösteremiyor. Bunun en temel sebebi türkçe kelimelerin ekli olması ve kök kelime bulma konusundaki zorluklar. Yani ingilizce de ek almadığından bir kelimeyi eş anlamlısıyla değiştirdiğinizde makale kolayca değişebilirsken türkçede ekler buna izin vermemekte.

İngilizce article spinner uygulamaları oldukça fazla. Paralı olanlardan bazıları şunlar.

Best article spinner : En iyisi bu olduğu bir çok forumda ve yazıda geçiyor.
Spinner Chief
Duplicate Terminator
Content Professor
Mass Article Control
Instant Article Wizard
Get Article Pro

wordai.com

Ücretsiz olan ancak sadece internet siteleri üzerinden makale değiştirme özelliği sunan makale değiştiriciler – article spinner lar şunlar.

http://wickedarticlecreator.com/#tab1

http://www.bestfreespinner.com/

Türkçe ve inetrenet üzerinden spinleme yapan bir çalımaya http://www.turkcespinner.com/projelerim.html adresinden ulaşabilirsiniz. Bir sonraki yazımda turkcespinner.com sitesinden ve orda yaptığım denemelerden çalışmasından bahsedeceğim.

Bir önceki yazımız olan Domain Takip başlıklı makalemizde 3 karakter domain, boş domain ve domain hakkında bilgiler verilmektedir.

2 comments

  1. Yalçın
    09 Nisan 2014, 17:11

    http://www.mixib.com‘u denemenizde fayda var.

  2. 27 Mart 2017, 21:55

    Bir çoğunu denedim fakat türkçe spinner’lar İngilizce spinner’lar gibi sonuç vermiyor maalesef. Google tarafından spam yememek için özgün içerik girilmesini tavsiye ediyorum.

Leave reply

Back to Top