JN7.net

Surfarama WordPress Magazin Fotoğraf Teması

Surfarama WordPress Magazin Fotoğraf Teması

Surfarama WordPress Magazin Fotoğraf Teması


Surfarama farklı ve eğlenceli görünümü ile dikkat çeken bir wordpress teması. Ana sayfa ve kategori sayfalarının farklı yapısı ile magazin blogları için kullanılabilirliği olan bir tema. Otomatik olarak her kategori için farklı renk belirleyebilme özelliğine sahip. Demosunu incelerseniz görebilirsiniz. Kendi logonuzu kolayca yükleyebilir, temayı kendi zevkinize göre düzenleyebilirsiniz. Fotoğraf blogları, magazin blogları için ideal olan temayı denemenizi tavsiye ederim.

 

DEMO         DOWNLOAD

Bir önceki yazımız olan En Geniş Kaliteli Facebook Kapak Resimleri Derlemesi 9 başlıklı makalemizde facebook, facebook kapak resimleri ve facebook zaman tüneli hakkında bilgiler verilmektedir.

3 comments

 1. 06 Ağustos 2013, 02:31

  merhaba, katagori renklerini nereden ayarlıyacağımı bir türlü bulamadım hocam özelleştirmeden bakıyorum fakat katagorilere tek renk veriyor

 2. halil
  07 Ağustos 2013, 13:56

  Merhaba Cem bey. Kategori renklerini kategorileri oluşturduğumuz sayfasında sayfanın en altından değiştirebilirsiniz. Kategorileri daha önce oluşturduysanızda kategori düzenleme sayfasından değiştirebilirsiniz.

 3. 23 Ağustos 2013, 08:38

  teşekkür ederim halil bey temada verdiğiniz bilgide çok işime yaradı cevap biraz geç geldi benden ama kusura bakmayın 🙂

Leave reply

Back to Top