JN7.net

Sağlam Güvenli Bir WordPress İpuçları [Infographic]

Dünyanın en çok kullanılan İçerik Yönetim Sistemi olan WordPress Milyonlarca web sitesinde kullanılmakta. Basitliği, çiştililiği, eklentileri ve birçok güzel özelliğiyle bu konumuna hak eden WordPress web site sahiplerini cezbetsede çok kullanılması aynı şekilde Hackerlarında ilgisini çekiyor. Hergün yeni yollar deneyen hackerlar wordpress içinde açık bulmak için uğraşıorlar. Onca emek verdiğiniz web sitenizin kötü niyetli insanlar tarafndan ele geçirilmesini engellemek için paylaştığım daha güvenli wordpress Bilgi Grafiğini iyi incelemek ve önerilen admları takip etmek gerekmekte. wptemplate.com sitesi tarafından hazırlanmış oldukça detaylı bir grafik.
Daha Sağlam ve daha güvenli bir wordpress için ipuçları bilgilendirme grafiği.
wp security
 

Bir önceki yazımız olan WordPress Kurulumundan Sonra Yapılacak 10 Şey başlıklı makalemizde akismet, htaccess ve kalıcı bağlantılar hakkında bilgiler verilmektedir.

One comment

  1. […] Dünyanın en çok kullanılan İçerik Yönetim Sistemi olan WordPress Milyonlarca web sitesinde kullanılmakta. Basitliği, çiştililiği, eklentileri ve birçok güzel özelliğiyle bu konumuna hak eden WordPress web site sahiplerini cezbetsede çok kullanılması aynı şekilde… Sağlam Güvenli Bir WordPress İpuçları [Infographic] […]

Leave reply

Back to Top