JN7.net

Program Kullanmadan İnternetten Video İndirin

İnternetteki herhangi bir videoyu program kullanmadan indirebilirsiniz. Bu yazımızda bilgisayarınıza hiçbir program kurmaksızın İnternette izlediğiniz videoları nasıl indirebileceğiniz yazacağız. İnternetten video indirme servislerini tanıtacağım.

Video indirme işi için program kullanmak isterseniz de bu konudaki daha önceki yazılarımızı inceleyebilirsiniz. Çünkü online video indirme servisleri sadece popüler video sitelerindeki videoları indirebiliyor. Eğer popüler olmayan bir siteden video (örneğin bir haber sitesindeki videoyu) indirmek isterseniz program kurmanız şarttır. Hangi programlarla video indirebileceğinizi, popüler video indirme programlarını bilgisayarınıza nasıl kurulacağını ve nasıl ayarlanacağını, video indirmek için kullanabileceğiniz tarayıcı eklentilerini evvelki yazılarımızda bahsedildi.

Online Video İndirme Servisleri:

 1. Keepvid.com : En ünlü video indirme servisidir. Senelerdeir online video indirme servisleri içerisinde en iyisi olarak gösterilir. Onlarca video sitesini destekleyen Keepvid.com video indirme servisini kullanmak çok basit. İndirmek istediğiniz videonun linkini anasayfadaki kutucuğa yapıştırıp DOWNLOAD tuşuna basmanız yeterli.

  Keepvid ile video indirebileceğiniz internet siteleri :
  Dailymotion, 4shared, 5min, 9you, AlterVideo.net, Aniboom, blip.tv, Break, Clipfish.de, Clipser, Clip.vn, CollegeHumor, Cracked, Current, dekhona.com, DivxStage.eu, eHow, eBaumsWorld, Ensonhaber, Facebook, Flickr, Flukiest, FunnyJunk, FunnyOrDie, FunnyPlace.org, Metacafe, MySpace, Ning, Photobucket, RuTube, SoundCloud, Stagevu, TED, Tudou, TwitVid, VBOX7, videobb, VideoWeed.es, Veoh, Vimeo, zShare.net


  Keepvid videolarda herhangi bir dönüşüm yapmıyor. Direk sitede bulunduğu biçimde indiriyor. Youtube gibi birden farklı sürümü bulunan (480p, 720p, vs.) videoların tüm sürümlerini gösterip hepsi için indirme linki üretebiliyor. Keppvid varken başka alternatiflere bakmaya pek gerek yk ancak yinede keepvid alternatifi birkaç siteden bahsedelim.

Savevideo.me: Yine video linkinden video indirme linki üreten bir site. Youtube, Facebook fixed, Vimeo, Metacafe, Dailymotion, Break.com, Sevenload sitelerinden video indirebiliyor.


 1. http://www.youtubevideoindir.org/

  sadece youtube videolarını indirebileceğiniz Türk bir video indirme sitesi.


 2. http://www.videofaceindir.com/

  Buda sadece Facebook videolarını indirebileceğiniz başka bir Türk video indirme sitesi.

  Videoları MP Formatında İndirebileceğiniz Online İndirme Servisleri


  1. Keepvid gibi bu sitede video indirme sitelerinin öncülerinden ancak sadece Mp3 olarak videonun sesini indirmek için kullanabileceğiniz bir online indirme servisi.

   

 

 

Bir önceki yazımız olan Firefox Video İndirme Eklentileri başlıklı makalemizde dizi indir, dizi izle ve film izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Terimleri:

 • linkten video indirme
 • link yaz video indir
 • link yazarak video indirme
 • internetten video indir
 • link ile video indirme
 • video indir linkle
 • link video indir
 • video indir

Leave reply

Back to Top