JN7.net

Meşhur Gediz Güveci Bereket Güveç Salonu

http://www.gedizguvec.com/wp-content/uploads/2013/07/DSC_0106-540x360.jpg

Taş fırında odun ateşinde doğal toprak kaplarda sizler için özel olarak yetiştirilmiş kuzu etinin en güzel yerlerinden hazırlanarak sunulan Meşhur Gediz Güvecini tatmak için Bereket Güveç Salonumuza sizleri bekliyoruz.

Gedz güveci hazırlarken  kuzu etinin en güzel en yumuşak en yağsız yerleri sizler için özel olarak ayrılır. Sebsesiz oalrak hazırlanan güvecimiz etin tatına varmak ağzının tadını bilenler içindir. Güvecin üstüne mutlaka kaburga bölümünden bir parça koyduğuuz Meşhur Gediz Güveci içersine et, su ve tuz dan başka hiç bir şey eklenmez. Bu sayede etin muhteşem tadı hiçbirşekilde değişikliğew uğramamış olur. Et daha öncesinde kaynatılmaz, pişirilmez. Sadece Meşhur  Gediz Güveci Gediz ağzıyla göveci için özel olarak hazırlanmış, taş fırında, odun ateşiyle doğal yollarla üstü yine tamamen doğal toprak bir güveç kabıyla kapatılarak pişirilir.

Bereket Güveç Lokantası

Bu Şekilde hazırlanan Meşhur Gediz Güvecini tatmak, organisazyon ve davetlerde misafirlerinizi eğlendirmek için Meşhur Gediz Güvecinin tek adresi Bereket Güveç Salonuna bekleriz.
Reservasyon Telefon: 0274 412 3040
Adres : Gediz / KÜTAHYA

Gediz Güveci Nasıl Hazırlanır?
Gediz Güveci Nasıl Hazırlanır?
Gediz Güveci Nasıl Hazırlanır?

Bir önceki yazımız olan En Geniş Kaliteli Facebook Kapak Resimleri Derlemesi 7 başlıklı makalemizde facebook, facebook kapak resimleri ve facebook zaman tüneli hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave reply

Back to Top