MAXTHON Tarayıcı Popup Video İle İnternet Videolarını İzleme

>Maxthon İle İnternet Videolarını İzleyin başlıklı yazımda müthiş özelliklerinden ve video izlemedeki rahatlığından bahsettiğim MAXTHON tarayıcının popup video özelliğiyle ilgili video sözü vermiştim. Gerçekten kelimelerle anlatılmayacak kadar kullanışlı ve güzel bir özellik olan popup video izleme penceresini daha iyi görebilmeniz için kısa bir video hazırladım.

Sessiz bir video olsa da önce youtube sitesinden bir videoyu açtım. Daha sonra bir film sitesinden rasgele bir film videosu açarak popup video kavramının nasıl çalıştığını basitçe göstermek istedim. Sizlerin de yorumlarını bekliyorum.

Popup Video nasıl oluyor?

Herhangi bir web sayfası içerisindeki videonun üzerine fare imlecini getirdiğinizde videonun üstünde “pencerede Oynat” ve “Kaydet” seçenekleri çıkıyor. Kaydet düğmesine basarsanız o videoyu bilgisayarınıza kayıt edebiliyorsunuz. Pencerede oynat seçeneği ise videoyu tarayıcıdan web sayfasından ayırıyor ve apayrı bir yerde oynatmaya devam ediyor.

Bir önceki yazımız olan Dizi İzleme Servisleri Geniş Karşılaştırma başlıklı makalemizde dijiturk play, dizi indir ve dizi izle hakkında bilgiler verilmektedir.

One thought on “MAXTHON Tarayıcı Popup Video İle İnternet Videolarını İzleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.