JN7.net

İnternetten Video İndirme Programları

Günümüzde video indirme işleri artık eskisi kadar sık yapılmasa da halen internet erişimi sürekli olmayan kullanıcılar için internet üzerindeki bir videoyu indirerek izlemek, başka bir yere götürmek veya saklamak isteyebilir. Bu yazımda internetten nasıl video indirilir? En hızlı video indirme programı hangisi? Video ve Dosya indirme programları? İnterent Download Manager ücretsiz alternatifleri neler? Gibi çok merak edilen sorulara cevap vereceğim.

İndirilen videolar nasıl izlenir? Hangi Programları kullanmak gerekir? Videoları nasıl Dönüştürebiliriz? Youtube den videoyu mp3 olarak nasıl indirebiliriz? Aynı şekilde internetten video, Türk dizileri, yabancı dizileri ve veya film izleyenler için en rahat nasıl izlenir konulu yazılarımı da çok yakında sizlerle paylaşacağım. Bizi takip etmeye devam edin.

İnternette Video İndirme İçin Kullanabileceğimiz Programlar:

 1. İnternet Download Manager :

  İnternetten video indirmek için en çok kullanılan program sanırım İDM internet download manager programıdır. Ücretli bir program olan İnternet Download manager IDM kendi sitesinden 30 günlük deneme süresine sahip denem sürümünü indirebilirsiniz. Ne yazık ki 30 gün sonra parayla almanız isteyecek ve deaktif duruma gelecektir.

  İnternet Dowload manager asıl olarak bir dosya indirme yöneticisi olsa da tüm tarayıcıları (chrome, internet explorer, mozilla firefox vb.) izleyerek web sayfasında bir flash video yakaladığı anda videonun hemen yanı başında bir video indirme kutucuğu çıkartır.

  (İnterent Download Manager programını 30 Günlük denem sürümünü indirmek için buraya tıklayınız)

  Windows 8 kullanıcılarıda Internet Download manager kullanarak video indirebilir. Youtube, MySpace, Facebook, vimeo, mynet video, izlesene, acunn.com videoları gibi neredeyse tüm video barındıran sitelerin videolarını indirebileceğiniz bu program kesinlikle iyi çalışıyor.

 2. Free Download Manager

  İsminden de anlaşılacağı gibi ücretsiz bir dosya indirme programı olan Free Download Manager programıda internet üzerinden videoları yakalayıp indirebileceğiniz bir diğer program.

  Resimden de görüleceği gibi videonun üzerine sağ tuş yapıp Free Download manager ile indir demeniz yeterli. FDM ile de Youtube, Facebook, Dailymotion, gibi video servislerinin videolarını rahatça indirebilir ve saklayabilirsiniz.

  Free Download Manager benim uzun seneler kullandığım tamamen ücretsiz ve açık kaynak kodlu dağıtımı yapılmasıyla benim desteklediğim bir dosya indirme yöneticisi. Türkçe desteği de bulunan FDM, internet download manager için para vermek istemeyen, crack vs. işlere bulaşmak istemeyen kullanıcılar için birinci tercih.

  Free Download manager Programını indirmek isteyenler buraya tıklasın lütfen.

Bir önceki yazımız olan Arayüz Geliştiriciler ve Web tasarımcılar İçin Dev Bookmark başlıklı makalemizde arayüz tasarım, bookmark list ve frontend development hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Terimleri:

 • internetten video indirme
 • video indirme programı
 • internetten video indirme programı
 • video indirme programları
 • video indirme programı indir
 • internet video indirme programı
 • video indirme program
 • en hzl video indirme program hangisi

Leave reply

Back to Top