JN7.net

Tint/ Portfolio WordPress Şirket Teması

Tint/ Portfolio WordPress Şirket Teması

Tint/ Portfolio WordPress Şirket Teması


Tint WordPress teması bir önce tanıttığım Danko/ Nonprofit WordPress Yardım, Dernek, Vakıf Teması gibi themeskingdom tema kulübüne ait bir ücretsiz tema.

Sade görünümlü fakat profesyonelce hazırlanmış bir şirket teması. Hemen hemen tüm şirket tiplerinde (lokanta teması, otel teması, fabrika teması, şirket teması, işyeri teması vb.) kullanabileceğiniz olağanüstü başarılı ücretsiz bir te Tint Portfolio Teması.

Şirket haberleri, portfolio (çalışmalar) bölümü ve birçok özelliği ile çoğu profesyonel para karşılığında satılan wordpress temalarından daha kaliteli ve daha iyi görünümlü olduğunu rahatça söyleyebilirim. Bir iki ufak değişiklikle istediğiniz herhangi bir şirket işyeri teması görünümüne büründürebilirsiniz. Resimde de fark etiğiniz üzere dilediğiniz gibi renk değişikliği yapabilirsiniz.

İndirmek için themeskingdom.com adresinden kayıt olmanız gerekmekte. Ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Not: Eğer tema kurulum ve ayarlarını yapmada sıkıntı yaşarsanız buraya yorum yazın size elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

 

Daha Fazla Bilgi / INDIR         DEMO

Bir önceki yazımız olan En iyi 30 Facebook Zaman Tüneli Kapak Resmi başlıklı makalemizde facebook, facebook kapak resimleri ve facebook zaman tüneli hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave reply

Back to Top