Program Kullanmadan İnternetten Video İndirin

İnternetteki herhangi bir videoyu program kullanmadan indirebilirsiniz. Bu yazımızda bilgisayarınıza hiçbir program kurmaksızın İnternette izlediğiniz videoları nasıl indirebileceğiniz yazacağız. İnternetten video indirme servislerini tanıtacağım.

Video indirme işi için program kullanmak isterseniz de bu konudaki daha önceki yazılarımızı inceleyebilirsiniz. Çünkü online video indirme servisleri sadece popüler video sitelerindeki videoları indirebiliyor. Eğer popüler olmayan bir siteden video (örneğin bir haber sitesindeki videoyu) indirmek isterseniz program kurmanız şarttır. Hangi programlarla video indirebileceğinizi, popüler video indirme programlarını bilgisayarınıza nasıl kurulacağını ve nasıl ayarlanacağını, video indirmek için kullanabileceğiniz tarayıcı eklentilerini evvelki yazılarımızda bahsedildi.

Online Video İndirme Servisleri:

 1. Keepvid.com : En ünlü video indirme servisidir. Senelerdeir online video indirme servisleri içerisinde en iyisi olarak gösterilir. Onlarca video sitesini destekleyen Keepvid.com video indirme servisini kullanmak çok basit. İndirmek istediğiniz videonun linkini anasayfadaki kutucuğa yapıştırıp DOWNLOAD tuşuna basmanız yeterli.

  Keepvid ile video indirebileceğiniz internet siteleri :
  Dailymotion, 4shared, 5min, 9you, AlterVideo.net, Aniboom, blip.tv, Break, Clipfish.de, Clipser, Clip.vn, CollegeHumor, Cracked, Current, dekhona.com, DivxStage.eu, eHow, eBaumsWorld, Ensonhaber, Facebook, Flickr, Flukiest, FunnyJunk, FunnyOrDie, FunnyPlace.org, Metacafe, MySpace, Ning, Photobucket, RuTube, SoundCloud, Stagevu, TED, Tudou, TwitVid, VBOX7, videobb, VideoWeed.es, Veoh, Vimeo, zShare.net


  Keepvid videolarda herhangi bir dönüşüm yapmıyor. Direk sitede bulunduğu biçimde indiriyor. Youtube gibi birden farklı sürümü bulunan (480p, 720p, vs.) videoların tüm sürümlerini gösterip hepsi için indirme linki üretebiliyor. Keppvid varken başka alternatiflere bakmaya pek gerek yk ancak yinede keepvid alternatifi birkaç siteden bahsedelim.

Savevideo.me: Yine video linkinden video indirme linki üreten bir site. Youtube, Facebook fixed, Vimeo, Metacafe, Dailymotion, Break.com, Sevenload sitelerinden video indirebiliyor.


 1. http://www.youtubevideoindir.org/

  sadece youtube videolarını indirebileceğiniz Türk bir video indirme sitesi.


 2. http://www.videofaceindir.com/

  Buda sadece Facebook videolarını indirebileceğiniz başka bir Türk video indirme sitesi.

  Videoları MP Formatında İndirebileceğiniz Online İndirme Servisleri


  1. Keepvid gibi bu sitede video indirme sitelerinin öncülerinden ancak sadece Mp3 olarak videonun sesini indirmek için kullanabileceğiniz bir online indirme servisi.

   

 

 

Bir önceki yazımız olan Firefox Video İndirme Eklentileri başlıklı makalemizde dizi indir, dizi izle ve film izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Terimleri:

 • linkten video indirme
 • link yaz video indir
 • link yazarak video indirme
 • internetten video indir
 • link ile video indirme
 • video indir linkle
 • link video indir
 • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1822 5M34EQd1MaNyv2P881gwvw9CaBgjpF8OFYh7aLIkslg e522abb34d06063f80385e6b7db853cb8b0b4033&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXmeppkgUc0YHRNgn3KsbHJbm
 • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1835 8LaGr8iXnORu61wBQgTAsnIPVdGomKCNvyV-s9QquLU 2c172f34ddc6988b8334833537b06fab819e2ab9&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXmeppkgUc0YL_nDC5hqtEQ6W

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir