JN7.net

Prana WordPress Yalın Blog Teması

Prana WordPress Yalın Blog Teması

Prana WordPress Yalın Blog Teması


Prana oldukça güzel görünümlü, basit, yalın bir tasarıma sahip WordPress blog teması. Prana temasını kişisel blog teması olarak, portfolio teması olarak, basit blog teması veya tam anlamıyla bir işletme, işyeri, şirket teması olarak kullanabilirsiniz. yüklenmesi zor grafik öğeleri yerine Google web fontlarını kullanarak muhteşem bir görünüm elde etmeyi başarmışlar. Görünümünün yanında diğer bazı özelliklerini de özelleştirilebilir menü, özelleştirilebilir arka plan, ayarlanabilir üst kısım ( Logo alanı) öne çıkan resim, bileşen alanı, iyileştirilmiş SEO performansı ve tema ayar sayfasını söyleyebiliriz. Özelleştirebileceğiniz menü ve üst kısmıyla web siteleriniz şık bir görünüme bürünecek.

Not: Eğer tema kurulum ve ayarlarını yapmada sıkıntı yaşarsanız buraya yorum yazın size elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

 

Daha Fazla Bilgi/INDIR     DEMO

Bir önceki yazımız olan En iyi 30 Facebook Zaman Tüneli Kapak Resmi başlıklı makalemizde facebook, facebook kapak resimleri ve facebook zaman tüneli hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave reply

Back to Top