JN7.net

MAXTHON Tarayıcı Popup Video İle İnternet Videolarını İzleme

>Maxthon İle İnternet Videolarını İzleyin başlıklı yazımda müthiş özelliklerinden ve video izlemedeki rahatlığından bahsettiğim MAXTHON tarayıcının popup video özelliğiyle ilgili video sözü vermiştim. Gerçekten kelimelerle anlatılmayacak kadar kullanışlı ve güzel bir özellik olan popup video izleme penceresini daha iyi görebilmeniz için kısa bir video hazırladım.

Sessiz bir video olsa da önce youtube sitesinden bir videoyu açtım. Daha sonra bir film sitesinden rasgele bir film videosu açarak popup video kavramının nasıl çalıştığını basitçe göstermek istedim. Sizlerin de yorumlarını bekliyorum.

Popup Video nasıl oluyor?

Herhangi bir web sayfası içerisindeki videonun üzerine fare imlecini getirdiğinizde videonun üstünde “pencerede Oynat” ve “Kaydet” seçenekleri çıkıyor. Kaydet düğmesine basarsanız o videoyu bilgisayarınıza kayıt edebiliyorsunuz. Pencerede oynat seçeneği ise videoyu tarayıcıdan web sayfasından ayırıyor ve apayrı bir yerde oynatmaya devam ediyor.

Bir önceki yazımız olan Dizi İzleme Servisleri Geniş Karşılaştırma başlıklı makalemizde dijiturk play, dizi indir ve dizi izle hakkında bilgiler verilmektedir.

One comment

  1. […] Yazı ile çok anlatamadığım bu müthiş özellikle ilgili kısa süre içerisinde bi video hazırlayıp yayınlayacağım. Bizi takip etmeye devam edin. MAxthon tarayıcı İle Nasıl Film Dizi Video İzlenir? Popup Video nedir? Video Nasıl İndirilir?… […]

Leave reply

Back to Top