JN7.net

MAXTHON İle İnternetten Video İzleyin ve İndirin

Maxton internet tarayıcısı hız ve işlevselliğin bir araya getirildiği benim favori tarayıcım. İnternet Explorer’ın hatalarından, Chrome’un basitliğinden, FireFox’un hantallığından bıkan fakat her sitede İnternet Explorer ile gezinirmiş gibi hata görmeden, Chrome kadar hızlı bir biçimde gezinmek ve istendiğinde Firefox’teki gibi geniş özellikler sunabilen bir tarayıcı MAXTHON.

maxthon tarayıcı

Kendi içerisinde dahili reklam avcısı barındıran, donam ve kilitlenmelere karşı özel bir teknikle donatılmış bu sebeple akıcı ve kesintisiz bir internet deneyimi sunuyor. Dahili reklam engelleyici , ücretsiz bulut bilişim desteği gibi birçok özelliği var.

Maxthon.com sitesinden ücretsiz indirebilirsiniz.

Ben Maxthon’un en çok flash videolardaki özgürce pencere ayırabilmesini ve istendiğinde o videoyu indirebilme özelliğini seviyorum. Evet ek herhangi bir program kurmadan bu tarayıcı içerisinde izlediğiniz herhangi bir flash videoyu ve ya oynadığınız herhangi bir flash oyunu indirebilirsiniz.

Eğer indirmek istememenizde Popup video özelliği ile video penceresini tarayıcı içinden ayırarak sanki bir video izleme programından izlermiş gibi flash videolarını izleyebiliyorsunuz. Bu benim uzun zamandır maxhton tarayıcısı kullanmamın başlıca sebebi. Alttaki resimde görebileceğiniz gibi maxthon ile herhangi bir videoyu rahatlıkla ayrı bir pencerede izleyebilmektesiniz.

Popup Video nasıl oluyor?

Herhangi bir web sayfası içerisindeki videonun üzerine fare imlecini getirdiğinizde videonun üstünde “pencerede Oynat” ve “Kaydet” seçenekleri çıkıyor. Kaydet düğmesine basarsanız o videoyu bilgisayarınıza kayıt edebiliyorsunuz. Pencerede oynat seçeneği ise videoyu tarayıcıdan web sayfasından ayırıyor ve apayrı bir yerde oynatmaya devam ediyor.

Yazı ile çok anlatamadığım bu müthiş özellikle ilgili kısa süre içerisinde bi video hazırlayıp yayınlayacağım. Bizi takip etmeye devam edin.
MAxthon tarayıcı İle Nasıl Film Dizi Video İzlenir? Popup Video nedir? Video Nasıl İndirilir? Merak Ediyorsan Hazırladığımız Videoyu görmek için hemen tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Video Sitelerindeki Herşeyi Kaydedin – Dönüştürün - Kullanın başlıklı makalemizde ders, dizi indir ve dizi izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Terimleri:

  • odlonoski
  • maxthon nasl indirilir

Leave reply

Back to Top