JN7.net

Dizi İzleme Servisleri Geniş Karşılaştırma

Artık hayatımızda önemli bir yer edinen hızlı internet erişimi sayesinde televizyona olan bağımlılığımız azaldı. Eskisi gibi kaçırdığımız dizileri, filmleri izlemek için tekrarını beklememize gerek yok. Hatta kendi adıma takip ettiğim birçok diziyi artık televizyondan değil internet üzerinden izlemeyi tercih ediyorum. İnternet üzerinde reklamsız ve kesintisiz izleyebildiğimiz dizileri istediğimizde durdurabilir geri alabilir veya ilerletebiliyoruz. (itiraf ediyorum ben bazı dizilerde ilerletme işlemini çok yapıyorum.) Kaldığımız yerden de başlatabiliriz izlemek istediğimiz diziyi eğer internet üzerinden seyrediyorsak. İnternetten seyretmenin bir diğer artısı da farklı platformlardan izleyebilme imkanı. Eğer istersek dizimizi bir parkta cep telefonundan veya tabletimizden de rahatlıkla izleyebiliriz.

İşte yukarıda saydığım ve daha da onlarcasını sayabileceğimiz bu artı özellikler yüzbinlerce insanı internet üzerinden dizilerini seyretmeyi televizyona tercih ettiriyor. İş böyle olunca büyük oyuncular ortaya çıkıp kendi internet platformlarında ücretli paketlerle tv dizilerini internet üzerinden izlettirmeye başladılar. Bu yazımızda üç büyük dijital dizi, film izleme platformunun karşılaştırmasını yapacağım. Tivibu, Dijitürk Play, D-Smart BLU platformlarını karşılaştırmaya başlayalım. Ücretli olarak hizmet veren bu platformlar arasında en iyisi hangisi, hangisini tercih etmeliyiz?

Bir önceki yazımız olan Program Kullanmadan İnternetten Video İndirin başlıklı makalemizde dizi indir, dizi izle ve film indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave reply

Back to Top